| 브랜드 이름: | MGSCENT |
| 모델 번호: | C50 |
| MOQ: | 1개 |
| 가격: | USD 18 - 20.3 |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 300개 |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <14 dBA |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Key Features | Compact and portable design |
| Maximum Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Applications | Cars, Homes, and Offices |
| Material | Aluminum alloy |