| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | C50 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 18 - 20.3 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt |
| napięcie | DC5V |
| Władza | 1.5W |
| Poziom hałasu | < 14 dBA |
| Obszar zasięgu | 100 m3 |
| Kluczowe cechy | Kompaktny i przenośny projekt |
| Maksymalne zużycie oleju | 00,15 ml/h |
| Wnioski | Samochody, domy i biura |
| Materiał | Stopy aluminium |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje