| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM02 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15.9 - 17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Spanning | DC5V |
| Kracht | 1.5W |
| Geluid | < 30dba |
| Materiaal | Hout en glas |
| Kleur | Houtkleur / Zwart |
| Technologie | Diffusie door koude lucht |
| Oliecapaciteit | 15 ml |
| Levensduur | 8000 uur |