| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM02 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15.9 - 17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| napięcie | DC5V |
| Władza | 1.5W |
| Hałas | < 30dba |
| Materiał | Drzewo i szkło |
| Kolor | Kolor drewna / Czarny |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Pojemność naftowa | 15 ml |
| Żywotność | 8000 godzin |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje