| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | AM02 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 15.9 - 17.9 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise | <30dba |
| Material | Wood and glass |
| Color | Wood color / Black |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil capacity | 15ml |
| Service life | 8000 hours |