| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | DF01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 14.7 - 16.6 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Model | MTP-DF01 |
| Capaciteit voor essentiële oliën | 20-30 druppels zuivere plantaardige essentiële olie |
| Gewicht | Ongeveer 300 g |
| Invoervermogen | DC5V 1A |
| Materialen | Hars / glas / lithiumbatterie / luchtpomp |
| Afmetingen | 97 mm (breedte) x 97 mm (diepte) x 169 mm (hoogte) |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies