| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | DF01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 14.7 - 16.6 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Μοντέλο | MTP-DF01 |
| Χωρητικότητα Αιθέριου Ελαίου | 20-30 σταγόνες καθαρού φυτικού αιθέριου ελαίου |
| Βάρος | Περίπου 300g |
| Ισχύς Εισόδου | DC5V 1A |
| Υλικά | Ρητίνη / Γυαλί / Μπαταρία Λιθίου / Αντλία Αέρα |
| Διαστάσεις | 97mm (πλάτος) x 97mm (βάθος) x 169mm (ύψος) |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές