| Наименование марки: | MGSCENT |
| Номер модели: | ДФ01 |
| MOQ: | 1 шт. |
| Цена: | USD 14.7 - 16.6 |
| Условия оплаты: | Т/Т, Вестерн Юнион |
| Способность к поставкам: | 300 шт./день |
| Model | MTP-DF01 |
| Essential Oil Capacity | 20-30 drops of pure plant essential oil |
| Weight | Approximately 300g |
| Input Power | DC5V 1A |
| Materials | Resin / Glass / Lithium Battery / Air Pump |
| Dimensions | 97mm (width) x 97mm (depth) x 169mm (height) |