| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | DF01 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 14.7 - 16.6 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Model | MTP-DF01 |
| Essential Oil Capacity | 20-30 drops of pure plant essential oil |
| Weight | Approximately 300g |
| Input Power | DC5V 1A |
| Materials | Resin / Glass / Lithium Battery / Air Pump |
| Dimensions | 97mm (width) x 97mm (depth) x 169mm (height) |