| Nom De Marque: | MGSCENT |
| Numéro De Modèle: | H17 |
| MOQ: | 1 PIÈCES |
| Conditions De Paiement: | T/T, Union occidentale |
| Capacité à Fournir: | 300 pièces/jour |
Advanced Bluetooth-enabled aroma diffuser featuring visualized glass design and intelligent operation modes for automotive and travel use.
| Product Model | H17 |
|---|---|
| Essential Oil Capacity | 80 mL |
| Coverage Area | 100 m³ |
| Operating Noise | ≤ 38 dB |
| Product Dimensions | Φ70 × 140 mm |
| Net Weight | 0.4 kg |
Notation globale
Capture d'écran de notation
Voici la répartition de toutes les évaluations.Toutes les critiques