| 브랜드 이름: | MGSCENT |
| 모델 번호: | H17 |
| MOQ: | 1PCS |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 300pcs/일 |
Advanced Bluetooth-enabled aroma diffuser featuring visualized glass design and intelligent operation modes for automotive and travel use.
| Product Model | H17 |
|---|---|
| Essential Oil Capacity | 80 mL |
| Coverage Area | 100 m³ |
| Operating Noise | ≤ 38 dB |
| Product Dimensions | Φ70 × 140 mm |
| Net Weight | 0.4 kg |
전체 평점
평점 스냅샷
모든 등급의 분포는 다음과 같습니다.모든 리뷰