| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | DF01 |
| MOQ: | 1Stk |
| Preis: | USD 14.7 - 16.6 |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 300 Stück/Tag |
| Technology | Cold-air Diffusion |
| Weight | Approximately 300g |
| Input Power | DC5V 1A |
| Material | Resin / Glass / Lithium Battery / Air Pump |
| Dimensions | 97mm (width) x 97mm (depth) x 169mm (height) |
| Service Life | 8000 Hours |
| Battery Capacity | 2600mAh Rechargeable Lithium Battery |