| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | DF01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 14.7 - 16.6 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Τεχνολογία | Διάχυση κρύου αέρα |
| Βάρος | Περίπου 300g |
| Δύναμη εισόδου | DC5V 1A |
| Υλικό | Ζύχα / Γυαλί / Μπαταρία λιθίου / Αντλία αέρα |
| Μέγεθος | 97 mm (λάθος) x 97 mm (βάθος) x 169 mm (ύψος) |
| Ζωή υπηρεσίας | 8.000 ώρες |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2600mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές