| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | DF01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 14.7 - 16.6 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Technologia | Dyfuzja zimnym powietrzem |
| Waga | Około 300g |
| Moc wejściowa | DC5V 1A |
| Materiał | Żywica / Szkło / Bateria litowa / Pompa powietrzna |
| Wymiary | 97mm (szerokość) x 97mm (głębokość) x 169mm (wysokość) |
| Żywotność | 8000 godzin |
| Pojemność baterii | Akumulatorowa bateria litowa 2600mAh |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje