| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | DF01 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 14.7 - 16.6 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| تکنولوژی | پخش هوا سرد |
| وزن | حدود 300 گرم |
| قدرت ورودی | DC5V 1A |
| مواد | رزین / شیشه / باتری لیتیوم / پمپ هوا |
| ابعاد | 97mm (عرض) x 97mm (عمق) x 169mm (ارتفاع) |
| زندگی خدمت | 8000 ساعت |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم قابل شارژ 2600mAh |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها