| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | J5000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 98.2 -110 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Είσοδος ισχύος | AC 220V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 26W |
| Καθαρό Βάρος | 11 κιλά |
| Ικανότητα | 1000 ml |
| Εύρος Διάχυσης | 5000 κυβικά μέτρα |
| Υλικά | Ατσάλι |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()