| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | J5000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 98.2 -110 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Wprowadzenie mocy | 220 V prądu przemiennego |
| Zużycie energii | 26W |
| Waga netto | 11 kg |
| Pojemność | 1000 ml |
| Zakres dyfuzji | 5000 m3 |
| Materiały | Stalowe |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()