| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | J5000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 98.2 -110 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Stroomtoevoer | AC 220V |
| Stroomverbruik | 26W |
| Nettogewicht | 11kg |
| Capaciteit | 1000ml |
| Verspreidingsbereik | 5000 kubieke meter |
| Materialen | Staal |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()