| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | J5000 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 98.2 -110 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100pcs/day |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Net Weight | 11kg |
| Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Materials | Steel |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()