| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | SZ50 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 9 - 12 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد |
| Spray Rate | 0.125-1.125 mL/h |
| Essential Oil Bottle Capacity | 10 mL / 20 mL |
| Material | PP + POM |
| Net Weight / Gross Weight | 300g / 385g |
| Product Dimensions | 470 * 135 mm |
| Packaging Dimensions | 88 * 88 * 140 mm |
| Outer Carton Dimensions | 455 * 280 * 300 mm |
| Quantity per Carton | 30 PCS |
| Color | White |