| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM04 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15.9 - 17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Wprowadzenie mocy | Prąd stały 5V 1A, 2W |
| Interfejs ładowania | Typ C |
| Poziom hałasu | < 30dba |
| Obszar zasięgu | 100 m3 |
| Życie w służbie | 8000 godzin |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Pojemność naftowa | 15 ml |
| Maksymalne zużycie oleju | 0.1 ml/h |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje