| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | SZ50 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 9 - 12 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs |
| Spray Rate | 0.125-1.125 mL/h |
| Essential Oil Bottle Capacity | 10 mL / 20 mL |
| Material | PP + POM |
| Net Weight / Gross Weight | 300g / 385g |
| Product Dimensions | 470 * 135 mm |
| Packaging Dimensions | 88 * 88 * 140 mm |
| Outer Carton Dimensions | 455 * 280 * 300 mm |
| Quantity per Carton | 30 PCS |
| Color | White |
| Battery Capacity | 2000 mAh |