| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | SZ50 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 9 - 12 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
| Verspreidingspercentage | 0.125-1.125 ml/uur |
| Capaciteit van flessen voor essentiële oliën | 10 ml / 20 ml |
| Materiaal | PP + POM |
| Nettogewicht/brutogewicht | 300 g / 385 g |
| Afmetingen van het product | 470 * 135 mm |
| Afmetingen van de verpakking | 88 * 88 * 140 mm |
| Afmetingen van de buitenkant van de karton | 455 * 280 * 300 mm |
| Hoeveelheid per doos | 30 stuks |
| Kleur | Wit |
| Batterijcapaciteit | 2000 mAh |