| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | SZ50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 9 - 12 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
| Ποσοστό ψεκασμού | 0.125-1.125 mL/h |
| Δυνατότητα φιαλίδων αιθέρων ελαίων | 10 ml / 20 ml |
| Υλικό | PP + POM |
| Καθαρό βάρος / ακαθάριστο βάρος | 300 g / 385 g |
| Μέγεθος προϊόντος | 470 * 135 mm |
| Διάμετροι συσκευασίας | 88 * 88 * 140 mm |
| Μέγεθος εξωτερικού κουτιού | 455 * 280 * 300 mm |
| Ποσότητα ανά κουτί | 30 PCS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές