| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | MY01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 17 -19.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Toepassing | Badkamers |
|---|---|
| Dekking Gebied | 500 kubieke meter |
| Etherische Olie Capaciteit | 130ml |
| Materiaal | Kunststof |
| Vermogen | 10W |
| Afmetingen Apparaat | 175 * 150 * 74mm |
| Bruto Gewicht | 0.9kg |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies