| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | ΜΧ01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 17 -19.3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Εφαρμογή | Μπάνια |
|---|---|
| Περιοχή Κάλυψης | 500 κυβικά μέτρα |
| Χωρητικότητα Αιθέριου Ελαίου | 130ml |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ισχύς | 10W |
| Διαστάσεις Συσκευής | 175 * 150 * 74mm |
| Μεικτό Βάρος | 0.9kg |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές