| Nama merek: | MGSCENT |
| Nomor Model: | SAYA01 |
| MOQ: | 1 buah |
| Harga: | USD 17 -19.3 |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T, Western Union |
| Kemampuan Penyediaan: | 300 buah/hari |
| Application | Bathrooms |
|---|---|
| Coverage Area | 500 cubic meters |
| Essential Oil Capacity | 130ml |
| Material | Plastic |
| Power | 10W |
| Device Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |