| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | MY01 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 17 -19.3 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Uygulama | Banyolar |
|---|---|
| Kapsama Alanı | 500 metreküp |
| Esanslı Yağ Kapasitesi | 130 ml |
| Malzeme | Plastik |
| Güç | 10W |
| Cihaz Boyutları | 175 * 150 * 74mm |
| Brüt Ağırlık | 0.9kg |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar