| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | J5000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 98.2 -110 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Stroominvoer | AC 220V |
| Energieverbruik | 26W |
| Nettogewicht | 11 kg |
| Liquiditeitscapaciteit | 1000 ml |
| Diffusiebereik | 5000 kubieke meter |
| Primaire functie | Verstelbare concentratiecontrole |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies