| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | SZ-021 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 12 - 15 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
| Materiaal | Legering |
| Afmetingen | 69 × 69 × 130mm |
| Capaciteit Etherische Olie | 20ml |
| Batterijcapaciteit | 2000mAh Lithium Polymeer |
| Bereik | 10-30㎡ |
| Beschikbare Kleuren | Zilver Grijs, Diep Ruimte Zwart |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()