| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | SZ-021 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 12 - 15 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個 |
| Material | Alloy |
| Dimensions | 69 × 69 × 130mm |
| Essential Oil Capacity | 20ml |
| Battery Capacity | 2000mAh Lithium Polymer |
| Coverage Area | 10-30㎡ |
| Available Colors | Silver Gray, Deep Space Black |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()