| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | SZ-021 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 12 - 15 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Malzeme | Alaşım |
| Boyutları | 69 × 69 × 130 mm |
| Esanslı Yağ Kapasitesi | 20 ml |
| Pil Kapasitesi | 2000mAh Lityum Polimer |
| Kapsama Alanı | 10-30m2 |
| Kullanılabilir Renkler | Gümüş gri, derin uzay siyah |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar