| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | F200 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 38 - 43 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks |
| Stroomvoorziening | DC12v/1A |
| Energieverbruik | 5W |
| Geluidsniveau | < 40 dba |
| Nettogewicht | 1.5 kg |
| Olieflescapaciteit | 200 ml. |
| Beschermingsgebied | 100-300 m3 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()