| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | F200 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 38 - 43 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt |
| Zasilanie | DC12v/1A |
| Zużycie energii | 5W |
| Poziom hałasu | < 40 dba |
| Waga netto | 10,5 kg |
| Pojemność butli olejowych | 200 ml |
| Obszar zasięgu | 100-300 m3 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()