| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | L2000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 121.5 - 136 |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Zasilanie | DC12V |
| Pobór mocy | 20W |
| Hałas roboczy | < 40 dB |
| Zasięg dyfuzji aromatu | ≤ 2000m³ |
| Pojemność na olejki eteryczne | 500 ml |
| Waga netto | 3,7 kg |
| Zastosowanie | Hotele, kluby, hale wystawowe, biura i domowe przestrzenie |
| Materiał | Stop aluminium |