| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | L2000 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 121.5 - 136 |
| شرایط پرداخت: | وسترن یونیون، T/T |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Power Supply | DC12V |
| Power Consumption | 20W |
| Operating Noise | < 40 dB |
| Aroma Diffusion Range | ≤ 2000m³ |
| Essential Oil Capacity | 500 ml |
| Net Weight | 3.7 kg |
| Application | Hotels, clubs, exhibition halls, offices, and home environments |
| Material | Aluminum alloy |