| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | 2000ドル |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 121.5 - 136 |
| 支払条件: | ウェスタンユニオン、T/T |
| 供給能力: | 100個/日 |
| Power Supply | DC12V |
| Power Consumption | 20W |
| Operating Noise | < 40 dB |
| Aroma Diffusion Range | ≤ 2000m³ |
| Essential Oil Capacity | 500 ml |
| Net Weight | 3.7 kg |
| Application | Hotels, clubs, exhibition halls, offices, and home environments |
| Material | Aluminum alloy |