| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | L2000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 121.5 - 136 |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Güç Kaynağı | DC12V |
| Güç Tüketimi | 20W |
| Çalışma Gürültüsü | < 40 dB |
| Aroma Yayılma Aralığı | ≤ 2000m³ |
| Uçucu Yağ Kapasitesi | 500 ml |
| Net Ağırlık | 3.7 kg |
| Uygulama | Oteller, kulüpler, sergi salonları, ofisler ve ev ortamları |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |