| ব্র্যান্ড নাম: | MGSCENT |
| মডেল নম্বর: | L2000 |
| MOQ: | 1 পিসি |
| দাম: | USD 121.5 - 136 |
| অর্থ প্রদানের শর্তাবলী: | ওয়েস্টার্ন ইউনিয়ন, টি/টি |
| সরবরাহের ক্ষমতা: | 100 পিসি/দিন |
| Power Supply | DC12V |
| Power Consumption | 20W |
| Operating Noise | < 40 dB |
| Aroma Diffusion Range | ≤ 2000m³ |
| Essential Oil Capacity | 500 ml |
| Net Weight | 3.7 kg |
| Application | Hotels, clubs, exhibition halls, offices, and home environments |
| Material | Aluminum alloy |