| ब्रांड नाम: | MGSCENT |
| मॉडल संख्या: | एल2000 |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| कीमत: | USD 121.5 - 136 |
| भुगतान की शर्तें: | वेस्टर्न यूनियन, टी/टी |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 100 पीसी/दिन |
| Power Supply | DC12V |
| Power Consumption | 20W |
| Operating Noise | < 40 dB |
| Aroma Diffusion Range | ≤ 2000m³ |
| Essential Oil Capacity | 500 ml |
| Net Weight | 3.7 kg |
| Application | Hotels, clubs, exhibition halls, offices, and home environments |
| Material | Aluminum alloy |