| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | L2000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 121.5 - 136 |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Stroomvoorziening | DC12V |
| Energieverbruik | 20W |
| Bedieningsgeluid | < 40 dB |
| Aroma diffusie bereik | ≤ 2000 m3 |
| Capaciteit voor essentiële oliën | 500 ml |
| Nettogewicht | 30,7 kg |
| Toepassing | Hotels, clubs, tentoonstellingszalen, kantoren en thuisomgevingen |
| Materiaal | Aluminiumlegering |