| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | 2000 ليرة |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 121.5 - 136 |
| شروط الدفع: | ويسترن يونيون، تي / تي |
| القدرة على التوريد: | 100 قطعة/يوم |
| Power Supply | DC12V |
| Power Consumption | 20W |
| Operating Noise | < 40 dB |
| Aroma Diffusion Range | ≤ 2000m³ |
| Essential Oil Capacity | 500 ml |
| Net Weight | 3.7 kg |
| Application | Hotels, clubs, exhibition halls, offices, and home environments |
| Material | Aluminum alloy |