| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | L2000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 121.5 - 136 |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Ürün Adı | Column Hotel Parfüm Diffuser |
| Güç kaynağı | DC12V |
| Güç | 20W |
| Çalışma gürültüsü | < 40 dB |
| Difüzyon aralığı | 3000 cbm |
| Esanslı Yağ Kapasitesi | 500 ml |
| Uygulama | Yüksek kaliteli ticari alanlar |
| Net Ağırlık | 3.7 kg |