| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | L2000 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 121.5 - 136 |
| شرایط پرداخت: | وسترن یونیون، T/T |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| نام محصول | دیفیوزر عطر ستونی هتل |
| منبع تغذیه | DC12V |
| توان | 20W |
| نویز عملیاتی | < 40 dB |
| محدوده انتشار | 3000cbm |
| ظرفیت روغن ضروری | 500 میلی لیتر |
| کاربرد | فضاهای تجاری سطح بالا |
| وزن خالص | 3.7 کیلوگرم |