| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | L2000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 121.5 - 136 |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Nazwa Produktu | Hotelowy Dyfuzor Zapachowy Kolumnowy |
| Zasilanie | DC12V |
| Moc | 20W |
| Hałas roboczy | < 40 dB |
| Zasięg dyfuzji | 3000cbm |
| Pojemność olejku eterycznego | 500 ml |
| Zastosowanie | Wysokiej klasy przestrzenie komercyjne |
| Waga netto | 3,7 kg |