| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | 2000ドル |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 121.5 - 136 |
| 支払条件: | ウェスタンユニオン、T/T |
| 供給能力: | 100個/日 |
| Product Name | Column Hotel Fragrance Diffuser |
| Power Supply | DC12V |
| Power | 20W |
| Operating Noise | < 40 dB |
| Diffusion Range | 3000cbm |
| Essential Oil Capacity | 500 ml |
| Application | High-end Commercial Spaces |
| Net Weight | 3.7 kg |