| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | 2000 ευρώ |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 121.5 - 136 |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Διαχέτης αρωμάτων Column Hotel |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC12V |
| Δύναμη | 20W |
| Θόρυβος λειτουργίας | < 40 dB |
| Πεδίο διάχυσης | 3000 κυβικά μέτρα |
| Δυναμικότητα για αιθέρια έλαια | 500 ml |
| Εφαρμογή | Εμπορικοί χώροι υψηλής ποιότητας |
| Καθαρό βάρος | 30,7 kg |