| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM04 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 16.8 - 18.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Spanning | DC5V |
| Stroom | 1,5 W |
| Geluidsniveau | <30 dBA |
| Dekkingsgebied | 100cbm |
| Kleuropties | Houtkleur / Zwart |
| Technologie | Verspreiding van koude lucht |
| Oliecapaciteit | 15 ml |
| Maximaal olieverbruik | 0,1 ml/uur |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies