| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM04 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 16.8 - 18.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Δυναμικό | DC5V |
| Εξουσία | 1,5 W |
| Επίπεδο θορύβου | <30dba |
| Περιοχή Κάλυψης | 100 cbm |
| Επιλογές χρώματος | Χρώμα ξύλου / Μαύρο |
| Τεχνολογία | Διάχυση ψυχρού αέρα |
| Χωρητικότητα λαδιού | 15 ml |
| Μέγιστη κατανάλωση λαδιού | 0,1 ml/h |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές