| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM04 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 16.8 - 18.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Woltaż | DC5V |
| Moc | 1,5 W |
| Poziom hałasu | <30 dB |
| Obszar pokrycia | 100 m3 |
| Opcje kolorów | Kolor drewna / Czarny |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Pojemność oleju | 15 ml |
| Maksymalne zużycie oleju | 0,1 ml/godz |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje